PROJEKCE A VÝSTAVBA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ

O nás

Projekce a výstavba energetických zařízení, měření a regulace.

Společnost Amper Industry, s.r.o. je součástí úspěšné české energetické Skupiny Amper, zajišťující pro své klienty širokou škálu pokročilých energetických služeb, a to včetně projektů EPC (Energy Performance Contracting) či PDB (Performance Design&Build) – tj. služeb s garantovaným výsledkem (garance úspor, udržitelnosti, provozních přínosů), jakož i development, realizaci a provozování dílčích technologických zařízení, energetických celků či lokálních distribučních soustav.

Neustále se rozšiřující rozsah a rozvoj aktivit společností Skupiny Amper si vyžádal vybudování vlastních inženýrských a realizačních kapacit, jejichž primárním cílem je podpora aktivit skupiny v oblasti projekce a realizace výstavby energetických zařízení tak, aby značná část těchto činností mohla být pokryta vlastními silami. Současně je uvažováno i s externím působením Amper Industry v rámci komplexní realizace zakázek na volném trhu mimo skupinu – především se zaměřením na řešení složitějších technologických či energetických opatření, a to od dílčího návrhu, přes projekci až po vlastní montáž. Tento systém rozložení sil poskytuje společnostem Skupiny Amper bezpečné personální a technické zázemí a odbornost. Další rozvoj těchto aktivit je jednou z priorit skupiny, kterou se daří postupně naplňovat i v prostředí, jehož rozvoj v principu brzdí právě nedostatek kvalifikovaných pracovníků napříč profesemi.  

High-lights

  • Nabízíme technické řešení na klíč a maximální profesionalitu již od první konzultace, přičemž výsledkem je úspora  klientova času i peněz.
  • Ačkoliv jsme „mladou firmou“, stojí za námi významný a ekonomicky stabilní vlastník. Jsme bezpečným partnerem pro zadavatele i spolupracující společnosti.
  • Náš tým tvoří zkušení profesionálové s dlouhým profesním „rodokmenem“, současně si však vychováváme nové kolegy a dáváme prostor a příležitost pracovitým talentovaným absolventům.
  • Zakázka u nás nekončí předáním díla a zákonnou zárukou. S klienty vytváříme dlouhodobý vztah založený na vzájemném respektu a důvěře.
  • Jsme přesvědčeni, že získat zakázku na základě doporučení od jiného spokojeného zákazníka je tou nejlepší cestou!

Společnost Amper Industry se zaměřuje zejména na projekci a realizaci následujících typů energetických zařízení:

  • Chlazení a vytápění vč. rozvodů
  • Kogenerační jednotky
  • Fotovoltaika
  • Kompresorové stanice
  • Měření a regulace

kontaktní formulář


* odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle těchto pravidel


Twitter Facebook